Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Арсеній Яценюк

П'ятниця, 5 лютого 2016, 12:40

Яценюк піде у відставку лише з усім складом уряду

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк наголосив: якщо Верховна Рада вирішить змінити склад уряду, то весь Кабмін подасть у відставку.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Сьогодні, 5 лютого, на засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що на Кабінет Міністрів України піде у відставку у повному складі, якщо Верховна Рада ухвалить рішення про його переформатування.

"Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми працюватимемо далі однією командою, і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда має бути змінена, ми підемо всі разом", – Наголосив Яценюк.

За його словами, якщо Верховна Рада незадоволена діяльністю уряду, то вона має конституційне право відправити його у відставку.

"У вас є конституційне право внести до парламенту резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів. Будь ласка, скористайтеся цим правом – поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо набере голоси, ми передамо новому складу Кабінету Міністрів відповідні повноваження", – додав Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 3 лютого мінстр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що хоче подати у відставку.

Раніше подали на відстаку міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, проте сьогодні вони відкликали свої заяви.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.