Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

райони Львівщини

райони Львівщини

П'ятниця, 5 лютого 2016, 18:33

На Львівщині склали рейтинг районів за 2015 рік

У рейтингу міст лідирують Львів та Моршин, а у рейтингу районів – Пустомитівський, Стрийський та Кам’янко-Бузький.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентини Москаленко, під час рейтингової оцінки враховувалися такі показники як економічна ефективність, обсяги інвестиції та будівництва, а також кількість зданого в експлуатацію житла.

Окрім цього, враховували такий показник як зайнятість населення, їх прибутки та борги зі зарплати. Також серед критеріїв оцінки – обсяги та динаміка ключових податків та частка протермінованих звернень на лінію 112.

"Всі показники рейтингу ми розбили на тематичні групи. Майже всі показники є парними: з одного боку відображають  номінальні обсяги, з іншого – динаміку. Це дає шанс районам, які не мають великої виробничої або іншої ресурсної бази компенсувати маленькі обсяги динамічним зростанням", – зазначила Валентина Москаленко.

Відтак, Пустомитівський, Стрийський та Кам’янко-Бузький райони були найкращими за цими показниками, а найгірші результати продемонстрували у минулому році Дрогобицький, Старосамбірський та Самбірський райони.

Щдо міст, то тут лідирують Моршин та Львів, на останньому місці знаходяться Червоноград та Дрогобич.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.