Новини

Соціум

Віра Савченко

Віра Савченко

Середа, 10 лютого 2016, 16:01471

Не вірю, що суд може висунути обвинувальний вирок Наді, – сестра Савченко

Сестра Надії Савченко Віра не вірить у те, що російський суд може засудити українську льотчицю.

Про це вона сьогодні розповіла на прес-конференції у Львові, передає кореспондент Варіантів.

«Ми дуже сподіваємося, що в середині місяця все вже закінчиться, і Наді висунуть вирок чи то виправдувальний, чи то обвинувальний. Хоча я настільки наївна, адже не вірю, що він може бути обвинувальний», – розповіла Віра Савченко.

За її словами, навіть самі росіяни дивуються, чому так довго триває слідство над українською льотчицею.

«Росіяни сьогодні самі дивуються, що до сих пір влада не встигла придумати нічого, що можна було б використати проти Надії», – зауважила вона.

Також Віра Савченко розповіла, що зараз її сестрі заборонено з ким-небудь листуватися і навіть просто писати. На її думку, на таку заборону повпливала переписка української льотчиці з політв’язнями Олегом Сенцовим та Олександром Кольченком, що була опублікована в Інтернеті.

«Зараз Наді заборонено вільно писати та листуватись. Навіть при зустрічі з адвокатом та консулом вона не має права нічого занотовувати. Особливо це загострилося після переписки сестри з Кольченком і Сєнцовим, гадаю саме вона дуже вплинула на заборону», – додала Віра Савченко.

Нагадаємо, в середині січня в мережі з’явилось листування Надії Савченко з українськими політв’язнями Олегом Сенцовим та Олександром Кольченком. У ньому вони вітали одне одного з різдвяними святами та бажали сили й витримки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->