Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вантажні перевезення

sockraina.com

Понеділок, 15 лютого 2016, 13:52

Кабмін призупиняє транзит російських вантажівок територією України

вантажні перевезення

У зв’язку з тим, що Росія припинила рух українських вантажівок, уряд також тимчасово припиняє російські транзитні перевезення територією України.

Таке рішення прийняли сьогодні після наради Міністерство інфраструктури та Міністерство закордонних справ України.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що у зв’язку з тим, що Росія порушила правила і процедури Світової організації торгівлі та зупинила переміщення українських вантажних автотранспортних засобів територією РФ, Міністерство закордонних справ України невідкладно направило ноту Російській Федерації з вимогою пояснення таких незаконних дій.

«До моменту отримання пояснень та вирішення даного спору Україна тимчасово призупиняє дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації, що тягне за собою тимчасове припинення транзитних перевезень вантажними автомобілями РФ територією України», – заявив Арсеній Яценюк.

Також він зауважив, що українська сторона звертається до країн-членів Європейського Союзу щодо виконання Російською Федерацією базових принципів Світової організації торгівлі.

Нагадаємо, раніше керівництво Львівської облради хотіло звернутись до Кабміну з вимогою заборонити транзит вантажів з Російської Федерації через територію України.

А у п'ятницю, 12 лютого, громадські активісти заблокували рух російських вантажівок поблизу Стрия на трасі Київ-Чоп.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.