Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

Вівторок, 16 лютого 2016, 13:46

Депутати змінили умови конкурсу на посаду керівників комунальних установ Львівщини

Депутати Львівської облради проголосували за порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів області.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні, 16 лютого, депутати Львівської облради затвердили порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів. Це рішення підтримали 53 львівських обранців.

Відтак, згідно із висновком постійної комісії з питань комунального майна та приватизації, яку очолює депутат від ВО "Батьківщина", Ігор Комарницький, погоджено механізми призначення на посаду керiвникiв комунальних закладів культури, охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, спорту, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Зокрема, призначення керiвникiв комунальних закладiв здійснюється Львівською облрадою за результатами конкурсного вiдбору, а контракт з ним укладає управління майном спільної власності.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу особа із судимістю, є близькою особою або членом сім’ї працівників Львівської ОДА, а також за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.

Для проведення конкурсу має бути створена спеціальна конкурсна комісія у кількості 9 осіб. А якщо на посаду претендує лише одна людина, то конкурс не проводиться.

Також під час проведення співбесіди з кандидатом на посаду можуть бути присутні громадськість та ЗМІ.

Зазначимо, що у Львівській обласній раді сформовано 12 постійних комісій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.