Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівський локомотиворемонтний завод

lvivlrz.com

Середа, 24 лютого 2016, 18:10

Львівським "Електроном" та локомотиворемонтним заводом зацікавилися канадські інвестори

Львівський локомотиворемонтний завод

Канадська компанія Bombardier розглядає можливість співпраці з підприємствами Львівщини.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка, за підсумками зустрічі з представником канадської компанії Bombardier Флавіо Канетті, компанія розглядає можливість інвестування у Львівщину.

"Якщо канадський бізнес прийме рішення працювати тут, ми забезпечимо повністю його супровід і сприяння зі сторони митних та фіскальних органів. Окрім того, за потреби ми готові залучати систему профтехосвіти для підготовки кваліфікованих робітників", – наголосив Олег Синютка.

Канадська компанія розглядає можливість співпраці з підприємствами Львівщини, які спеціалізуються на машинобудуванні.

"Ми побували на "Електроні" та Львівському локомотиворемонтному заводі. Зараз вивчаємо можливості заходження на український ринок. Компанія імпортує технології, компоненти, деталі для збірки локомотивів. Важливим є питання потенційних покупців нашої продукції. Наскільки нам відомо, на ринку України зараз є потреба в оновленні залізничного рухомого складу", - розповів Флавіо Канетті.

Зазначимо, компанія Bombardier виробляє літаки бізнес-класу, залізничну техніку, трамваї. Bombardier Transportation є найбільшим в світі виробником залізничної техніки, Bombardier Aerospace – третій в світі виробник цивільних літаків. Штаб-квартира компанії розташована у Монреалі, що у Канаді.

Нагадаємо, у Бродах французький концерн Nexans збудує завод із виробництва кабельно-провідникової продукції. Також італійська компанія Ced Engeneria S.R.L.В планує розпочати будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території області.

А у листопаді 2015 року найбільший промисловий інвестор у Львівській області – компанія LEONI Wiring Systems UA GmbH, яка спеціалізується на виробництві кабельних систем для автомобільної промисловості, заявила, що планує побудувати завод у Радехівському районі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.