Новини

Політика

Остап Стадник

Остап Стадник

Ситуацію із хворим на ДЦП, якого не пустили у львівський спортклуб, розслідуватиме робоча група

Четвер, 25 лютого 2016, 12:04

У зв'язку із зверненням хворого на ДЦП Остапа Стадника, якого нетактовно обслужили у спортклубі, у Львові створять робочу групу, яка перевірятиме спортивні заклади міста.

Про це повідомив кореспондент Варіантів з сесії Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 лютого, Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу з вивчення питання щодо відмови відвідувати фітнес-клуб Sport life Остапові Стаднику, хворому на ДЦП, а також дослідити усі спортивні заклади міста щодо доступності для людей з особливими потребами.

До цієї групи наразі увійшли Остап Стадник та директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна.

За словами Остапа Стадника, близько трьох років тому керівництво Sport life, що на вул. Зубрівській на Сихові, відмовило йому у можливості відвідувати басейн, зазначивши, що будівля не пристосована для людей з особливим потребами.

Нагадаємо, керівництво Sport life постійно відмовляє Остапу Стаднику відвідувати заклад, аргументуючи, що він своїм виглядом відлякуватиме клієнтів. А нещодавно Стадник повторив спробу потрапити у заклад, проте йому відмовили через те, що його візок нібито не проїде через турнікет.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.