Новини

Економіка

Держгеокадастр

Держгеокадастр

На Львівщині оцифровано дані про 320 тисяч земельних ділянок

Четвер, 25 лютого 2016, 17:31

Землевпорядники в електронному форматі відкрили дані про 319920 поземельних книг, що становить 63% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини минулого року відкрили у електронному форматі понад 275 тисяч поземельних книг.

З початку 2016 року вже опрацювали 49,5 тис пакетів документів, що становить 21% від запланованого річного обсягу. Загалом в області необхідно створити цифрові поземельні книги ще на 181 тисячу земельних ділянок.

"Внесення відомостей до Державного земельного кадастру проводиться безоплатно та без участі громадян. Відкриття поземельних книг дозволить власнику чи користувачу набагато легше переоформляти земельну ділянку. Тепер не потрібно буде збирати додаткові документи та виготовляти нову технічну документацію" –наголосив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За його словами, відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК.

Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Нагадаємо, станом на 17 лютого учасникам АТО виділили 2 455 земельних ділянок у області для житла та ведення господарства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.