Новини

Економіка

Львівщина

Львівщина

Сільське господарство Львівщини отримає 11 мільйонів

Середа, 2 березня 2016, 15:06

Депутати Львівської облради виділили на підтримку аграріїв у цьому році 11 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 1 березня, на сесії депутати Львівської облради затвердили Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-1010 роки.

"Гроші спрямуємо на часткове відшкодування сільськогосподарським виробникам відсотків за кредитами, на фінансову допомоги у вигляді пільгових кредитів, а також на заходи зі збереження і відтворення родючості ґрунтів", – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Зокрема, на виконання завдань і заходів програми залучатимуться кошти державного бюджету, які спрямовуються на наступні цілі:

- на фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;

- на підтримку галузі тваринництва шляхом часткового відшкодування вартості племінних тварин, вартості будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень;

- для надання кредитів фермерським господарствам;

- обстеження орних земель області.

Відтак, у цьому році планується виділили з бюджету області 11 млн грн на розвиток сілького господарства, у 2017 році передбачено 12,1 млн грн, у 2018 році – 18,6 млн грн, у 2019 році – 20,9 млн грн та у 2020 році – 23,4 млн грн. Всього планується витратити 86 млн грн.

Нагадаємо, у Жовківському районі за підтримки нідерландського уряду реалізують пілотний проект європейського партнерства MATRA, що повинен сприяти розвитку сільського господарства та сільських територій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.