Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка розділив землю військової частини, що була на контролі Добродомова

Вівторок, 15 березня 2016, 15:21

Квартирно-експлуатаційний відділ Львова замість однієї отримає дві земельні ділянки, що були територією військової частини А-3870 у смт. Брюховичі.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки № 126/0/5-16 від 9 березня 2016 року.

Розглянувши клопотання Квартирно-експлуатаційного відділу Львова від 2 березня цього року, облдержадміністрація дозволила поділити землю у 141,1 га на дві земельні ділянки.

"Надати дозвіл Квартирно-експлуатаційному відділу м. Львова на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 141,1 га розташованої на вул. Незалежності України, 49 смт. Брюховичі, на дві земельні ділянки орієнтовними площами 15 га та 126,1 га без зміни виду використання земельної ділянки", – йдеться у розпорядженні.

Наразі Квартирно-експлуатаційний відділ має розробити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та подати її на затвердження обласній державній адміністрації.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови Львівської ОДА Ірину Гримак.

Зазначимо, що за повідомленням Львівської газети територію в/ч А-3870 у квітні 2012 року Брюховицька селищна рада розглядала питання про встановлення меж земельної ділянки військової часини А-3870. Депутати зменшили площу в/ч зі 143,56 га до 141,1 га землі.

У січні минулого року питання незаконних забудов у Брюховичах розглядалось Антикорупційним комітетом Верховної Ради. На Facebook-сторінці народного депутата Дмитра Добродомова його прес-служба повідомила, що справа за зникненню 2,5 га земель військової частини А 3870 є в списку найрезонансніших корупційних справ, які депутат озвучив на засіданні Комітету.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.