Новини

Політика

електронний квиток

електронний квиток

control.eveningkiev.com

П'ятниця, 18 березня 2016, 11:35592

ЄБРР профінансує впровадження електронного квитка у Львові

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть ЛКП «Львівавтодор» кошти на впровадження системи електронного квитка у місті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Сьогодні Львів та ЄБРР підписали мандатний лист щодо початку підготовки проекту по впровадженню автоматизованої системи розрахунків за проїзд у міському транспорті. Така система забезпечить інтегроване рішення зі збору коштів у міському громадському транспорті для всіх його операторів. Вона дозволить підвищити ефективність функціонування міських транспортних підприємств та дозволить запровадити новітнє програмне та апаратне забезпечення, що спростить процедуру сплати за проїзд для пасажирів», –зазначив старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Антон Усов.

Наразі угода не передбачає надання кредитних коштів, адже обсяг та вартість проекту буде точно визначена після проведення передпроектного аналізу. Розмір позики, яку готовий надати банк – не більше 10 млн євро. 

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, необхідно провести підготовку технічного завдання, конкурс із вибору компанії-консультанта тощо.

Нагадаємо, впровадження системи безготівкового проїзду у Львові має відбутись до 1 січня 2017 року. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.