Новини

Політика

Євросоюз

Євросоюз

espreso.tv

Україна отримає понад мільйон євро від ЄС

Вівторок, 22 березня 2016, 15:11

Євросоюз виділить Україні 1,2 млн євро на впровадження системи поводження з відходами електронного обладнання.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив заступник віце-прем'єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В'ячеслав Негода, ЄС надасть Україні 1,2 млн євро на впровадження системи поводження з відходами електронного обладнання.

"Сьогодні ми відкриваємо проект "Твіннінг", це впровадження системи управління відходами електронного та електричного обладнання в Україні. Його загальна вартість, що фінансується ЄС, становить 1,2 млн євро", – наголосив В'ячеслав Негода.

За його словами, проект розрахований на 21 місяць. Виконавцями проекту є Австрія, Іспанія та Франція.

"Міністерство визначено бенефіціаром цього проекту. Виконавцями цього проекту є такі країни, як Австрія, Іспанія та Франція. Наразі заінтересованими сторонами підписано контракт по проекту "Твіннінг". Передбачається, що він триватиме 21 місяць", – додав В'ячеслав Негода.

Проект спрямований на наближення українського законодавства з питань поводження з відходами до стандартів ЄС, відповідно до Угоди про асоціацію. Планується, що проект втілюватимуть за допомогою впровадження ефективних та сталих механізмів збору та утилізації відходів, зокрема, відпрацьованих батарейок та електронних відходів, обсяги яких швидко зростають та становлять особливу загрозу для людей та навколишнього середовища.

Впроваджувати проект буде Агентство з питань охорони навколишнього середовища Австрії, Міжнародний офіс Води Франції та Міжнародний та південноамериканський фонд з питань управління і державної політики Іспанії.

Крім того, Негода підкреслив, що в Україні гостро стоїть питання демонополізації ринку послуг з перероблення та захоронення побутових відходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.