Новини

Соціум

Малехівка

Малехівка

Facebook Юрія Дмитришина

Вода в річці Малехівка придатна до споживання – санепідслужба

Середа, 23 березня 2016, 19:09

Головне управління держсанепідслужби у Львівській обасті провело дослідження проб води з трьох індивідуальних криниць домогосподарств у с. Малехів Жовківського району.

Про це йдеться у листі-відповіді в.о. Департатменту екології та природних ресурсів ЛОДА В. Харчука на лист комісії екології, природніх ресурсів та рекрації обласної ради, копію якого сьогодні надали кореспонденту Варіантів члени комісії на засіданні.

За результатами протоколів досліджень води від 29 лютого наданих ДУ "Львівський обласний дабораторний центр Держсанепідслужби України", встановлен, що вода з криниць за адресою: с. Малехів, вул. Дорошенка, 104, вул. Стуса, 15, вул. Січових Стрільців, 46 відповідає вимогам ДСаПНіН В2.2.-4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Одночасно були відібрані дві проби ґрунту на берегах річки Малехівки, по вул. Жовківській в с. Малехів на віддалі 200 та 250 м від автотраси "Львів-Рава-Руська" в сторону сміттєзвалища "Збиранка".

Згідно протоколів досліджень проб ґрунту від 4 березня №31-32, вміст марганцю, нікелю, цинку, свинцю, кобальту, кадмію, хрому та нафтопродуктів не перевищив вимог ДСанПіН 2.2.7.029-99 "Гігієнічні вимоги до щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення".

У житловій зоні Малехова на вул. Сагайдачного відібрано пробу повітря і досліджено вміст в ньому формальдегіду, ангідриду сірчистого, фенолу. Перевищення цих речовин у повітрі не зафіксовано.

Нагадаємо, 13 січня стався витік гудронів на одному з озер під Грибовицьким сміттєзвалищем внаслідок чого гудронна вода потрапила у водойми що поблизу села Малехів, Грибовичі Жовківського району. За цим фактом прокуратура відкрила кримінальну справу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.