Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ліки

procherk.info

Четвер, 24 березня 2016, 10:46

На Львівщині майже на 30% збільшився випуск ліків

ліки

У січні-лютому цього року, порівняно з січнем-лютим 2015 року, у області виробництво промислової продукції зросло на 0,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, наростили обсяги підприємства переробної промисловості на 3%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,2%, знизили обсяги підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 11,9%.

Також у переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 29,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 25,9%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 11,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 8,0%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 1,1%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 3,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,7%).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.