Новини

Політика

Винники

Винники

galleryua.com

Винники стануть містом обласного значення

Середа, 30 березня 2016, 10:03

Львівська облрада підтримала подання міського голови Винник про віднесення міста до категорії міст обласного значення.

Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Відтак, вчора, на сесії Львівської облради депутати проголосували за віднесення Винник до категорії міст обласного значення. Це рішення підтримали 56 львівських обранців.

«Винниківчани вдячні депутатським фракціям, які підтримали пропозицію і клопотатимуть перед Верховною радою України про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного значення» – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, ще 21 березня на засіданні постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської облради депутати підтримали звернення мера міста Володимира Квурта.

А начальник юридичного відділу Львівської облради Андрій Мельник зазначив, що в окремих випадках до категорії міст обласного підпорядкування може бути віднесено міста з кількістю населення менш як 50 тисяч чоловік, якщо вони мають важливе промислове, соціально-культурне та історичне значення, близьку перспективу дальшого економічного і соціального розвитку, зростання кількості населення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.