Новини

Соціум

Львівобленерго

Львівобленерго

Львівобленерго оголосило конкурс для журналістів

П'ятниця, 1 квітня 2016, 14:58

ПАТ «Львівобленерго» оголосило конкурс на найкращі журналістські матеріали, присвячені роботі регіональної енергетичної системи та енергетикам.  

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Зокрема, «Львівобленерго» спільно з Львівською обласною організацією НСЖУ та факультетом журналістики ЛНУ ім. Івана Франка проводитиме конкурс журналістських робіт «Енергетики для громади Львівщини» для журналістів, фотографів і блогерів, а також студентів факультетів журналістики.

На Конкурс приймаються фото-, відео-, радіорепортажі, статті, інтерв'ю, історії успіху, нариси, замальовки, що вийшли в ефір та були опубліковані з 29 березня до 21 листопада цього року.

Зазначимо, кількість робіт від одного учасника не обмежена.

У рамках конкурсу для журналістів та учасників конкурсу будуть організовані прес-тури на об'єкти «Львівобленерго» та соцоб'єкти Львівщини. А змагатимуться журналісти в номінаціях: «Реформа енергетики», «Партнерство заради громади», «Реальні  люди і справи», «Краща студентська робота».

Призовий фонд за кожну номінацію  – 5000 грн, а підведення підсумків конкурсу заплановано на 1 грудня 2016 року.

Основними критеріями оцінки робіт є: повнота розкриття теми, відповідність журналістським стандартам та етичним нормам, використання інноваційних підходів.

До складу журі конкурсу увійшли: голова Львівської обласної організації НСЖУ Ярослав Климович; заступник декана факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Богдан Тихолоз; головний редактор газети «Високий Замок» Наталія Балюк; шеф – редактор відділу львівських новин Телеканалу 24 Арсен Данилюк; заступник виконавчого директора Львівської регіональної філії НТКУ Ігор Гулик; директор з управління персоналом та тарифної політики ПАТ «Львівобленерго» Сергій Різенко.

Детальніше про конкурс можна дізнатись на сторінці «Конкурс для журналістів» та на сайті «Львівобленерго».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.