Новини

Політика

Монумент Слави

Монумент Слави

У Львові вимагають демонтувати Монумент Слави

Четвер, 21 квітня 2016, 11:17

Депутати від УГП вимагають демонтувати Монумент Слави у рамках закону про декомунізацію.

Про це повідомила прес-служба Української Галицької Партії.

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради депутати від Української Галицької Партії вимагають виконати "закон про декомунізацію" і демонтувати Монумент Слави.

Депутати зазначають, що до лютого Україна мала позбутися символів тоталітарної доби, як того вимагає закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

"Львівський "Монумент Слави", який, безперечно, символізує встановлення, зокрема у Львові, радянської окупаційної влади, прапори союзних республік на стадіоні СКА, радянська символіка на території Академії сухопутних військ – як собі були, так є і досі. Демонтувати вказані символи тоталітарної доби у Львові вимагають депутати Української Галицької Партії. Також партійці пропонують оголосити відкритий конкурс на облаштування громадського простору на місці Монументу Слави", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна рада увічнила перемогу над нацизмом та заборонила використання комуністичної символіки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.