Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Перемишляни

Перемишляни

uk.advisor.travel

Вівторок, 10 травня 2016, 11:58

У Перемишлянському районі створять дві об'єднані громади

На території Перемишлянського району планують створити дві громади: Перемишлянську та Бібрську.

Про це повідомляє Офіс реформ. Львівщина на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, у рамках обговорення проекту перспективного плану Перемишлянського району, було вирішено створити дві об'єднані громади.

Також у Бібрську  громаду пропонується включити Соколівську територіальну громаду з Жидачівського району, яка тяжіє до Бібрки.

Відтак, Перемишлянська міська об’єднана територіальна громада об'єднає 59 населених пунктів, чисельність населення – 25 131 мешканців, доходи – 90 638 тис грн, видатки – 81 449 тис грн.

А Бібрська міська об’єднана територіальна громада об'єднає 
35 населених пунктів, чисельність населення – 14 786 мешканців, доходи – 45 279 тис грн, видатки – 48 970 тис грн.

Один із варіантів скорочення дефіциту бюджету є оптимізація освіти: освітня субвенція складає 19 018 млн грн, а видатки на освіту – 30 189,40 млн грн. У Бібрській  громаді на 1379 дітей є 18 шкіл, вони здебільшого є малокомлектними і не можуть дати дітям якісної освіти.

Нагадаємо, в 2016 році з державного бюджету об'єднаним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. грн.

Тоді ж зазначалося, що кошти субвенції розподілятимуться між громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі об'єднаної територіальної громади, а фінансування проектів за рахунок субвенції відбуватиметься згідно з планом соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади.

Додамо, що серед 162 територіальних громад на Львівщині найбагатшими є Тростянецька і Новокалинівська.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.