Новини

Політика

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Гройсман відхрестився від Грибовичів

П'ятниця, 3 червня 2016, 14:00

Володимир Гройсман наголосив, що подолання наслідків пожежі та рекультивація земель на Грибовицькому полігоні входить до компетенції місцевої влади.

Прол це повідомляє РБК-Україна.

Як сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, уряд готовий надати допомогу сім'ям загиблих у Грибовичах, однак за рекультивацію сміттєзвалища відповідає місцева влада.

"Я дав доручення Міністерству екології зараз вивчити стан усіх полігонів в країні – це питання треба вирішити. І я вважаю, що сьогодні в умовах фінансової децентралізації можливо це зробити власними ресурсами місцевих бюджетів", – зазначив Гройсман.

За його словами, уряд може лише виділити матеріальну допомогу сім'ям загиблих під час пожежі, якщо місцева влада не має необхідних коштів.

Нагадаємо, 30 травня під час гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі загинули троє надзвичайників Львівського гарнізону, а також еколог, працівник ЛКП "Збиранка".

Як стало відомо сьогодні, діти загиблих рятівників зможуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 4000 гривень. 

А Європейський інвестиційний банк готовий надати 30 мільйонів євро на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища і ще 10 – на сміттєпереробний завод.

Детальніше дізнатися про ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі можна уфоторепортажі, в якому також можна знайти й дрон-відео.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.