Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садовий планує оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

Вівторок, 7 червня 2016, 13:50

Андрій Садовий звернувся до Порошенка з проханням оголосити Львів, Малехів та Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про оголошення Львова та сіл Малехова і Грибович зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Зазначимо, відповідно до закону про зону надзвичайної екологічної ситуації, такий статус отримують території, де існує загроза життю та здоров'ю великої кількості людей внаслідок надмірного забруднення навколишнього середовища.

"На сьогодні ми маємо дві головні проблеми. Перша – це ситуація на самому полігоні. Є загроза повторного зсуву і, відповідно, загроза для водойм з інфільтратами. Друга проблема – це вивіз сміття зі Львова. Тимчасово ми вирішили проблему і вивозимо сміття в інші міста області. Ми отримали цей полігон у спадок від СРСР. Ми маємо чіткі плани, як вирішити ситуацію в комплексі, але потребуємо допомоги з боку держави», – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 31 травня депутати Львівської обласної ради вирішили визнати Грибовицьке сміттєзвалище зоною техногенної катастрофи та звернутися до уряду про виділення коштів для ліквідації небезпеки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.