Новини

Соціум

Жидачівське сміттєзвалище

Жидачівське сміттєзвалище

lviv.mns.gov.ua

Сміттєзвалище у Жидачеві загорілося через львівське сміття

Середа, 15 червня 2016, 18:05

Причиною пожежі на Жидачівському сміттєзвалищі стало ввезення сміття зі Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександра Харчука, через припинення вивезення сміття на Грибовицьке звалище тверді побутові відходи зі Львова сьогодні возять на районні та міські звалища області, зокрема й у Жидачів.

"Фактично за десять днів, з 1 до 10 червня, на Жидачівське сміттєзвалище зі Львова вивезено 93 машини твердих побутових відходів, що становить майже 1000 тонн. Не виключено, що власне перевищений обсяг завезеного сміття, яке прийняло міське звалище Жидачева, та яке належним чином не встигають утилізувати, могло стати однією із причин загоряння", – наголосив Олександр Харчук.

Нагадаємо, пожежа на міському сміттєзвалищі у Жидачеві на вул. Заводська, 6 виникла зранку 14 червня. Наразі відбувається ліквідація окремих осередків тління сміття, відкритого полум’я немає.

Ввезення сміття на Грибовицьке сміттєзвалище було припинено з 29 травня. Через зсув сміття тут загинули троє надзвичайників з Жовківщини, й інженер-еколог ЛКП "Збиранка".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.