Новини

Економіка

вирубка лісу

вирубка лісу

На Львівщині майже на 10% збільшився випуск паперу

Середа, 29 червня 2016, 11:56

У січні-травні цього року, порівняно з січнем-травнем 2015 року, у області виробництво промислової продукції зросло на 2,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, наростили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 4,7%, переробної промисловості на 3,9%. Однак знизилося виробництво на підприємствах з добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,1%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 35,8%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 17%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 13,5%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 13,1%).

Виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності збільшилося на 10,4%, машинобудування на 3,4%, виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 3,2%.

А ось зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 3,4%).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.