Новини

Інфраструктура

Львівелектротранс

Львівелектротранс

Трамваї №9 та №11 тимчасово не курсуватимуть

Четвер, 30 червня 2016, 10:59

Через ремонт вулиць від сьогодні змінено схему руху автобусів №19 та 39, трамваю №1, а також не курсуватимуть трамваї №9 та №11.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міськради Роман Заріцький, сьогодні на ремонт закривають вул. Котляревського на ділянці від вул. Генерала Чупринки до вул. Нечуя-Левицького та вул. Нечуя-Левицького на ділянці від вул. Котляревського до вул. Ак.Сахарова.

Також закриють вул. Богданівську на ділянці від будинку №19 (авторинок) до вул. Золочівської. Також розпочато ремонтні роботи на вул. Садовій.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку міськради Віктора Щира, на час ремонту на вул. Котляревського – Нечуя-Левицького та на вул. Богданівській громадський транспорт курсуватиме зі змінами.

"По вул. Богданівській курсують міські маршрути №19 та №39. Маршрут №19 буде оминати закриту ділянку дороги по вул. Старознесенській, по Польовій і виїжджати на вул. Пластову і далі за своїм маршрутом. Маршрут №39 – у нього кінцева зупинка, за паспортом, біля Кривчицького авторинку, а від сьогодні він не доїжджатиме до вул. Гайдучка, розвертатиметься, там буде тимчасова кінцева зупинка", – зазначив Віктор Щир.

На вул. Старознесенській рух перекрили для вантажівок, а на вул. Котляревського – Нечуя-Левицького трамвай №1 курсуватиме по вул. С.Бандери – Дорошенка – Підвальній – І.Франка – Вітовського – Сахарова – Кн.Ольги і до Аквапарку. На маршруті курсуватиме 5 трамваїв.

Трамвайні маршрути №9 та №11 не курсуватимуть взагалі, однак працюватиме додатковий трамвай №6а, який буде курсувати від вул. Липинського (кінцева шістки) до церкви Св. Анни.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.