Новини

Політика

російські товари

російські товари

antikor.com.ua

Україна заборонила ввозити російські товари до кінця 2017 року

Середа, 6 липня 2016, 16:46

Уряд у відповідь на продовження Росією продовольчого ембарго до кінця 2017 року також продовжив дію українських контрсанкцій на цей період.

Про цце повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Вноситься проект постанови, згідно з яким пропонується продовжити до 31 грудня 2017 року включно дію заборони на ввезення на митну територію України товарів походженням з Росії, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 30 грудня 2015 року №1147", – заявивсьогодні на засіданні уряду міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

За його словами, цю постанову підготовлено Радою національної безпеки і оборони України у відповідь на введення Росією відповідних торговельних заборон щодо України.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 29 червня продовжив до кінця 2017 року дію продовольчого ембарго стосовно держав, які ввели санкції проти Росії.

Російське ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 року. У відповідь уряд України з початку цього року затвердив торгові контрзаходи і заборонив поставки російських продуктів харчування, а також інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.