Новини

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

Ганущину запропонували випросити в уряду більше прав для місцевої влади

Четвер, 7 липня 2016, 10:02

ГО "Євроклуб "Право і захист" звернулася до голови Львівської облради Олександра Ганущина з проханням поставити на державному рівні питання про розширення прав місцевих органів влади.

Про це йдеться у зверненні громадської організації "Євроклуб "Право і захист" до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та депутатів.

Відтак, під час аналізу проблем Львівщини, "Євроклуб "Право і захист" виявив, що більшість із них не можна оперативно вирішити без погодження в міністерствах.

Зокрема, йдеться про рекультивацію територій, забруднених наслідками діяльності Яворівського і Роздольського державних гірничо-хімічних підприємств "Сірка"; рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища; запровадження на території області підприємств альтернативної енергетики (сонячна електростанція на Самбірщині); вирішення питань з утилізації та захоронення промислових і побутових відходів через створення сміттєпереробного заводу; фінансування природодхоронних заходів.

Саме тому організація просить у Ганущина звернулися до влади країни для отримання повноважень, які дозволять вирішити ці проблеми без залучення міністрів та погодження із Києвом.

"З метою врегулювання відносин з між Кабінетом міністрів України та органами місцевого самоврядування, просимо Вас, звернутися до Президента України та Кабінету міністрів України з проханням розробити необхідні законопроекти, які передбачають розширення прав місцевих органів влади, чіткий розподіл повноважень та оформлення їх у формі юридично закріплених домовленостей між Кабінетом міністрів України та органами місцевого самоврядування, щоб на місцевому рівні вирішувати внутрішні проблеми області", – йдеться у зверненні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.