Новини

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Четвер, 14 липня 2016, 18:04457

Львівська мерія виділила 10 мільйонів на рекультивацію Грибовичів

Львівські депутати схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьгодні на сесії Львівської міськради депутати погодили розподілити перевиконання бюджету, що становить близько 215 млн грн.

Йдеться, зокрема, про виділення 3 млн грн на ремонт квартир учасників АТО, 15 млн грн – на закупівлю медичного обладнання для установ сфери охорони здоров’я, 4 млн грн – на спортивні та ігрові майданчики, 3 млн грн – на освітлення у Винниках та 1 млн грн – на проведення інших інфраструктурних робіт.

Окрім цього передбачено надали з бюджету 14 млн грн на водовідведення і водозабезпечення у Винниках, 16 млн 300 тис грн – для обладнання кабінетів фізики в школах міста, 35 млн грн – для забезпечення львів'ян гарячим водопостачанням, 10 млн грн – на рекультивацію полігону в Грибовичах, 21 млн 300 тис грн – для компенсації «Спецкомунтрансу» за вивезення твердих побутових відходів на великі відстані, 5 млн грн – на будівництво школи в селі Малехів та 6 млн грн – на придбання електротранспорту у «Електронтрансу».

Як пояснила керівник міського департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич, щодо рекультивації Грибович, то тут йдеться лише про перший етап проведення необхідних робіт.

Нагадаємо, 11 лютого депутати прийняли бюджет розвитку на 2016 рік, який становив понад 1,6 млрд грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: