Новини

Інфраструктура

вул. Богданівська

вул. Богданівська

google.com.ua

Онур ремонтуватиме вулицю Богданівську у Львові за 60 мільйонів

Понеділок, 18 липня 2016, 13:44

Львівська міська рада виділила 127 млн грн на ремонт та реконструкцію чотирьох вулиць міста.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Зокрема, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» виконає реконструкцію вул. Богданівської (від вул. Золочівської до вул. Пластової). Вартість усіх робіт, у які входять також облаштування тротуарів, велодоріжки та чотирьох зупинок, складає 57 млн грн. 

Реконструкцію вул. Садової здійснить ТзДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» за 25,9 млн грн. Тут передбачена повна реконструкція проїзної частини, заміна водопроводу і каналізаційних мереж, облаштування тротуарів та велодоріжок, а також озеленення.

Вул. І. Котляревського (від вул. Генерала Т. Чупринки до вул. І. Нечуя-Левицького) і вул. І. Нечуя-Левицького (від вул. І. Котляревського до вул. Академіка А. Сахарова) ремонтуватиме ТОВ «Гарантспецбуд-Захід» за 44,1 млн грн. Із основних робіт – планують замінити трамвайну колію та контактну мережу.

Нагадаємо, у зв’язку із проведенням ремонту на вул. Богданівській, від вул. Золочівської (залізничний міст) до вул. Богданівської, 19 (авторинок «Кривчиці»), міські маршрути №19 та №39 тимчасово змінюють свою схему руху.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.