Новини

Політика

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Гройсман проти компенсації тарифів міською владою

Вівторок, 19 липня 2016, 10:08

Володимир Гройсман вважає безперспективною компенсацію місцевою владою зростання тарифів на житлово-комунальні послуги за рахунок своїх бюджетів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, вчора під час зустрічі з мерами міст прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що компенсація тарифів є безперспективним рішенням.

"Ви можете залишити ціни, які вважаєте необхідними, а різницю ціни газу ви можете компенсувати зі своїх власних бюджетів, але через кілька років ви будете на межі банкрутства, тому що не можна продавати за 20 копійок те, що коштує 1 грн, все одно хтось має компенсувати 80% і ви зможете компенсувати 80 копійок.

Ви зможете забрати ці гроші від модернізації транспорту, від енергоефективності, від дитячих садків, шкіл, інших інфраструктурних об'єктів і направляти на компенсацію цієї ціни", – наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, завданням центральних та місцевих влад є збереження ринкових цін на газ та забезпечення соцзахисту населення, зокрема, за допомогою субсидій.

Нагадаємо, 14 липня на сесії львівські депутати визнали неконституційним та несправедливим підняття тарифів на комунальні послуги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.