Новини

Політика

Юліан Чаплінський

Юліан Чаплінський

На головного архітектора Львова відкрили кримінальне провадження

Понеділок, 25 липня 2016, 16:33

Юліан Чаплінський вже більше ніж півроку затягує видачу містобудівних умов та обмежень на спорудження житлового комплексу на вул. Стрийській, 108.

Про це повідомила прес-служба Девелоперської компанії "Моя країна".

Кримінальне провадження проти чиновників управління архітектури Львівської міської ради відкрили за заявою ТОВ "Будівельна кераміка Львова", яка зіштовхнулась зі системним та цілеспрямованим порушенням законодавства з боку міськради, що направлене на перешкоджання реалізації великого інвестиційного проекту.

Зокрема, чиновники управління затягують та навмисно блокують видачу містобудівних умов та обмежень на зведення житлового комплексу з нежитловими приміщеннями, паркінгом та дитячим садком по вулиці Стрийській, 108. 

"Проект будівництва не порушує плану зонування території, зокрема у сфері поверховості. Абсурд полягає в тому, що забудовник із 2004 року орендує дану земельну ділянку. І відповідно до цільового призначення – будівництва житлового комплексу – розробив проект, сплачує орендну плату в бюджет міста, натомість чиновники міськради навмисно блокують подальшу видачу документів. Весь цей час ми отримували відписки та необгрунтовані відмови, які суперечили одна одній. Все це лягло в основу заяви про кримінальне правопорушення, яку передали прокурору Львівщини", – розповіла співзасновниця Девелоперської компанії "Моя країна", яка реалізовує проект, Тетяна Овчаренко.

На думку представників девелоперської компанії, прокуратура та поліція повинні вивчити дії головного архітектора у справі з блокуванням будівництва по вулиці Стрийській, 108.

"Ми розцінюємо дії головного архітектора Львова Юліана Чаплінського як такі, що порушують законодавство. Законних підстав відмовити інвесторам, які  працюють в рамках українського законодавства, немає. Питання є виключно політично вмотиваним. Правоохоронні органи повинні нарешті перевірити надані нами факти зловживань і дати об’єктивну оцінку діяльності керівництва управління архітектури", – додала Тетяна Овчаренко.

Нагадаємо, ще в червні Девелоперська компанія "Моя країна" звинуватила команду Садового у забороні будівництва на вул. Стрийській, 108.

А з кінця травня повноваження видавати містобудівні документи передали Виконкому міськоарди.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.