Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Славський лісгосп

Четвер, 28 липня 2016, 17:08

Правоохоронці "трусять" лісників Славського лісництва

Славський лісгосп

Сьогодні прокуратурою спільно із працівниками СБУ та поліції за фактом розтрати лісопродукції службовими особами Климецького лісництва ДП "Славський лісгосп" здійснено 5 обшуків.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Обшуки проведено в приміщенні Климецького лісництва, в помешканнях його службових осіб, причетних до незаконних порубок та розкрадання лісу, а також у будинку власника приватної пилорами та на її території, – зазначено у повідомленні. 

У ході їх проведення в лісництві вилучено бухгалтерську документацію щодо здійснення господарських операцій, чорнові записи обліку деревини, та ін.

Під час обшуку на території приватної пилорами правоохоронцями виявлено близько 100 необлікованих зрубаних дерев сосни та смереки різного діаметру без відповідного маркування, тобто більше 40 кубів лісу.  

Оскільки, власник підприємства не зміг надати  відповідні документи на деревину, прокуратурою вжито заходів до вилучення цієї лісопродукції з метою подальшого накладення арешту. Крім того, в будинку вказаного підприємця вилучено договори та товарно-транспортні накладні сумнівного походження.

Правоохоронні органи також вживають заходів до виявлення місця розташування ділянки, на якій вчинено незаконну порубку вказаної деревини, з метою встановлення службових осіб, які умисно укрили цей факт, чи мали на меті повідомити про нього після того, як згадана лісодеревина буде розпилена на пилорамі.

Крім того, правоохоронці з’ясовують наявність дозвільних документів  для здійснення діяльності виявленої пилорами та осіб, які там працюють, а також повноти сплати податків та інших обов’язкових платежів за проведення господарської діяльності. 

Нагадаємо, активісти громадських організацій Львівщини, які ведуть боротьбу з варварською вирубкою лісів, вимагають звільнити Анатолія Дейнеку з посади начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.