Новини

Економіка

прибудинкова територія

прибудинкова територія

Мешканці Львівщини найбільше заборгували за утримання будинків

Вівторок, 2 серпня 2016, 15:12

У січні-червні мешканці області сплатили 1622,7 млн грн за комунальні послуги.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Загалом на кінець червня заборгованість населення за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій становила 73,6 млн грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 71,4 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 35,1 млн грн, за вивезення побутових відходів – 4,9 млн грн.

Зазначимо, у травні мешканці області заборгували за утримання будинків 77,1 млн грн.

Крім того, у січні-червні за електроенергію мешканці Львівщини сплатили 378 млн грн, а заборгованість за світло на кінець червня становила 29,1 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у червні цього року, порівняно із минулим, збільшились на 4% і з врахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) становили 453,1 грн.

Термін заборгованості за вивезення побутових відходів становив 3,5 місяця, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 2,3 місяця, за централізоване водопостачання, водовідведення – 1,7 місяця, за централізоване опалення, гаряче водопостачання – 1,4 місяця.

Нагадаємо, станом на 1 червня цього року заборгованість населення опалення та гаряче водопостачання становила 84,4 млн.грн, а у травні – 97,3 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.