Новини

Соціум

пікет під Львівською ОДА

пікет під Львівською ОДА

Варта 1

Мешканці сіл Пустомитівщини виступають проти ідеї Дубневичів

Середа, 10 серпня 2016, 14:01

Сьгодні мешканці двох сіл Пустомитівського району прийшли під будівлю Львівської ОДА, протестуючи проти приєднання до Пустомитівської об'єднаної громади.

Про це повідомляє спільнота Varta 1 на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відтак, вранці біля Львівської ОДА проходив мітинг протесту проти насильницького приєднання сіл Лисиничі і Підбірці в Пустомитівську територіальну громаду.

"Люди виступають за обєднання, але не під крилом братів Дубневичів", – йдеться у повідомленні спільноти Varta 1.

Нагадаємо, у рамках обговорення проекту перспективного плану Пустомитівського району, яке відбулося наприкінці травня, Львівська ОДА та Офіс реформ запропонували три варіанти створення об'єднаних територіальних громад на території району, однак надавали перевагу створенню однієї Пустомитівської громади, яка включатиме в себе 41 село.

Окрім цього народний депутат Богдан Дубневич запропонував утворити на території Пустомитівщини одну громаду з центром у Пустомитах. Як наголошувалося раніше, міська влада цю пропозицію підтримала, а мешканці сіл виступили проти. 

Також пропозицію Дубневича підтримав голова Пустомитівської РДА та заступник директора Інституту регіональних досліджень Ірина Сторонянська, незважаючи на протести деяких голів місцевих рад, які переконували народного депутата та чиновників, що при утворенні однієї громади мешканцям важко буде отримати необхідні послуги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.