Новини

Політика

АТО

АТО

У 2017 році на армію Міноборони отримає не менше семи мільярдів

П'ятниця, 12 серпня 2016, 15:50

У наступному році Україна збереже витрати на оборону в розмірі 5% ВВП.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, фінансування оборонного замовлення відбувається в запланованих обсягах, відтак, наступного року на оборону планується виділити 5% ВВП країни. 

"Все, що стосується державного оборонного замовлення, все відбувається відповідно до обсягів, запланованих в бюджеті. Тут проблем у нас немає, ми розуміємо, що це є пріоритетом, тому на 2017 рік у нас такий же підхід. Тобто, ми виділяємо достатньо коштів на оборону – це 5% від ВВП на силовий блок, а 3% на оборону", – зазначив Олександр Данилюк.

За його словами, сьогодні Міністерство фінансів також шукає альтернативні джерела фінансування оборонних витрат замість запланованих доходів спецконфіскації.

"Коли планувалися джерела фінансування, закладалися доходи від спецконфіскації – це кошти Януковича. Зараз ми шукаємо всі можливості, щоб знайти якісь альтернативні джерела для того, щоб їх замістити", – наголосив Олександр Данилюк.

Нагадаємо, на розвиток озброєння та військової техніки у 2016 році було передбачено понад сім мільярдів гривень. Ця сума у чотири рази перевищує обсяг фінансування 2014 року та майже у вісім разів – обсяг фінансування 2013 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.