Новини

Економіка

опалювальний сезон

опалювальний сезон

da.lutsk.ua

Мешканці Львівщини можуть зимувати без гарячої води та опалення

Середа, 17 серпня 2016, 14:17

Львівгаз не має грошей на підготовку до опалювального сезону.

Про це повідомила прес-служба ПАТ «Львівгаз».

Станом на 1 серпня теплопостачальні організації області заборгували ПАТ «Львівгаз» понад 20 млн грн за послуги з розподілу природного газу.

Як заявили у «Львівгазі», якщо найближчим часом теплоенергетики не розпочнуть процес погашення боргів, підприємство не зможе повністю здійснити підготовку до опалювального сезону.

«Ми розуміємо, що у тепловиків сьогодні є значні фінансові проблеми. Однак, наше підприємство також повинне виконувати свої зобов’язання. Це, насамперед, підготовка мереж до опалювального сезону для безпечного та безперебійного транспортування газу, виплата заробітної платні та сплата усіх податків», – наголосив голова правління «Львівгазу» Юрій Войсович.

До п’ятірки боржників входять компанії «Бориславтеплоенеpго», «Дрогобичтеплоенерго», «Червоноградтеплокомуненерго», «Залізничнетеплоенерго» та «Львівтеплоенерго».

Відтак, на початок опалювального сезону через борги підприємств мешканці міст можуть залишити без гарячої води та тепла.

«Чинне законодавство чітко регламентує, що у випадку відсутньої оплати за транспортування газу «Львівгаз» повинен припинити розподіл палива таким споживачам. Найзліснішим боржникам будемо змушені призупинити надання послуг», – заявив Юрій Войсович.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.