Новини

Економіка

будівництво

будівництво

Більше ніж половина будівництва житла в області припадає на Львів

Четвер, 25 серпня 2016, 17:30

У січні-липні, порівняно із минулим роком, будівництво житла на Львівщині зросло на 32,9%.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Загалом підприємства Львівщини виконали будробіт на 1982,5 млн грн, а індекс будпродукції, порівняно з січнем-липнем 2015 року, становив 115,1%.

За видами об’єктів 37,4% обсягу будпродукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд. На будівництві житлових будівель виконано більш ніж третину від загального обсягу робіт (32,9%), нежитлових будівель – 29,7%.

Зросли також обсяги будівельних робіт за усіма видами будівельної продукції, зокрема на будівництві інженерних споруд – на 15,2%, нежитлових будівель – на 15,1%, житла – на 15%.

За характером будівництва роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 85,7% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту – 6,8%, з поточного ремонту – 7,5%.

Серед регіонів Львівщини 57,8% загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Пустомитівського (11,8%) та Стрийського (11,4%) районів.

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно із минулим роком, будівництво житла на Львівщині зросло на 15,8%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.