Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

П'ятниця, 26 серпня 2016, 11:33

Активісти вимагають у Садового долучити їх до контролю за Грибовицьким сміттєзвалищем

Андрій Садовий

Якщо влада не почує жителів прилеглих до Грибовичів сіл, то вони обіцяють перекрити трасу на Київ.

Про це повідомив кореспонденту Варіантів депутат Дублянської міської ради Ігор Іванюк.

Сьогодні, близько 9:00 год. ранку, більше сотні мешканців прилеглих до Грибовицького сміттєзвалища сіл перекрили трасу на Рава-Руську поблизу готелю «Варшава».

Вони вимагають у міського голови Львова Андрія Садового долучити комісію, яка складається з представників громадськості, до контролю за діяльністю львівського полігону твердих побутових відходів.

«Ми хочемо контролювати, як саме проводиться рекультивація, дії, які проводять на сміттєзвалищі, а також потік грошей, які на це виділяють. Ми хочемо, щоб вони використовувались за призначенням, а не «відмивались». Громада більше не довіряємо ні міській, ні обласній владам. Вони вирішувати питання Грибовицького сміттєзвалища більше не можуть. Ми хочемо взяти всю відповідальність на себе», – розповів Ігор Іванюк.

За його словами, громадські активісти, депутати місцевих рад та члени екологічних комісій вже створили спеціальну наглядову раду, яка здійснюватиме контроль за всіма діями на полігоні. Адже місцеві жителі вже втомились від того, що влада, на чолі з Андрієм Садовим, повністю ігнорує їхні інтереси.

«Люди повністю дезорієнтовані. Нічого влада їм не повідомляє і не пояснює, натомість кожного дня вони отримують інформацію, що на території сміттєзвалища працює техніка, що туди ЛКП «Збиранка» незаконно звозить якесь сміття. Тож якщо влада нас не почує, ми готові до більш радикальних дій», – додав Ігор Іванюк.

Якщо вимоги активістів не виконають, вони готові перекрити трасу на Київ.

 «Сьогодні зібралося більше сотні людей, а влада нас знову ігнорує. До нас приїхав лише директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, а також заступник Жовківської райадміністрації. З міської ради дотепер немає нікого», – зауважив Ігор Іванюк.

Нагадаємо, з липня на Грибовицьке сміттєзвалище знову завозять сміття, однак у спеціальних тюках, якими вирішили укріплювати схили полігону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram