Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Вівторок, 13 вересня 2016, 11:43

Завершується набір учасників в Школу інноваційного екологічного репортажу

16 вересня Проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха" завершує набір журналістів, блогерів та громадських активістів Львова й області до участі у Школі інноваційного екологічного репортажу.

Школа працюватиме у Львові 22-23 вересня 2016 року за адресою: готель "Львів", проспект Чорновола, 7.

Програма навчань
22 вересня, четвер:
Робота з джерельними базами, законодавством та офіційними запитами по екології. Дмитро Скрильников, ГО «Бюро екологічних розслідувань»
Як писати про екологію в нових медіа? Юрій Залізняк, доцент кафедри нових медіа ЛНУ ім. Івана Франка
Що таке геопросторові дані і як їх використовувати для написання журналістського репортажу? Февзі Аметов, компанія Drone.ua
23 вересня, п'ятниця:
Виїзд у село Лопушна Суходільської сільради Перемишлянського району для зустрічі з громадою і владою та збору матеріалів для написання лонгріду про шляхи вирішення проблеми вивезення сміття і боротьби з несанкціонованими сміттєзвалищами.

Учасники Школи отримають навички створення екологічного репортажу за допомогою сучасних інноваційних технологій, отримають досвід спілкування з місцевою громадою та органами влади (сільськими радами, екологічними інспекціями) на екологічні теми. Вони, серед іншого, отримають навички з використання дронів для збору інформації про екологічні об'єкти, навчаться обробляти на аналізувати геопросторові дані та застосовувати їх у журналістиці, оволодіють навичками роботи з такими інструментами, як GPS-координати, програми Glovis (Landsat), GoogleMaps, програми для створення 3D панорам, базових уявлень про фототопографію.

За результатами навчання учасникам буде запропоновано долучитись до написання екологічного інноваційного репортажу, який, як ми сподіваємося, допоможе громаді села Лопушна у вирішенні її екологічних проблем, а також створити власний блог на екологічну тематику з використанням інноваційних технологій.

До участі у роботі Школи у Львові буде запрошено 15 осіб. Участь в навчаннях безкоштовна.

Учасники з районів Львівської області забезпечуються проживанням у готелі "Львів" (1 доба), і харчуванням. Організатори також за наявності відповідних документів покривають видатки за проїзд.

Учасникам Школи на тренінгах бажано мати власний ноутбук, планшет або смартфон. Якщо ж такої можливості немає, то просимо заздалегідь повідомити про це організаторів.

Охочих взяти участь у Школі просимо до 24.00 16 вересня надіслати своє резюме на адресу varianty.lviv@gmail.com із зазначенням теми листа: Школа інноваційного екологічного репортажу. У резюме просимо обов’язково зазначити:
– прізвище, ім’я;
– дату народження;
– навчальний заклад/місце роботи;
– громадську організацію, яку представляєте (якщо така є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки дізнались про Школу;
– що Ви очікуєте від участі у Школі?

Або ж Ви можете заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/1Gho5XnSqkpLjgh1LBgUo2O9cQSBdhLUocTzBnAMcG0I/edit

Організаторами Школи інноваційного екологічного репортажу виступили: ІА "Варіанти", Товариство "Зелений хрест", кафедра нових медіа факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, департамент екології Львівської ОДА, а також громадські організації Екосфера, Антикорупційна платформа і Центр соціальних ініціатив АТОМ за організаційної та фінансової підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Програмою школи передбачено проведення тренінгів для журналістів, блогерів та громадських активістів у Львові (вересень), Івано-Франківську (жовтень) та Ужгороді (листопад). Матеріали проекту будуть узагальнені в навчальному посібнику.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Ірини Марушкіної, керівника проекту "Дрон погляд на зони екологічного лиха". тел: 098-676-22-09

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.