Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Галсільліс

Галсільліс

Вівторок, 27 вересня 2016, 15:36

Пешко вже не очолює Галсільліс

Відтепер керівника КП «Галсільліс» депутати обиратимуть за допомогою конкурсу.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як заявив сьогодні на сесії заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, керівник «Галсільлісу» Петро Пешко вчора написав заяву на звільнення за власним бажанням, відтак, незабаром буде оголошено конкурс на цю посаду.

Наразі Пешко виконуватиме обов'язки директора до обрання нового керівника.

Окрім цього депутати затвердили зміни у діяльності комунального підприємства «Галсільліс», зокрема щодо чіткої фінансової звітності підприємства.

«Це наше комунальне підприємство і ми маємо право вносити зміни в його роботу. Окрім кадрових змін, тут необхідно посилити фінансову звітність та зробити доступною інформацію про те, що робиться в наших комунальних лісах», – наголосив Володимир Гірняк.

У фінансово-управлінської звітності ОКСЛГП «Галсільліс» враховуватимуться комерційна вирубка і продаж деревини та видатки на природоохоронні заходи і соціальну допомогу, а нові звіти підприємство має подати до 1 лютого 2017 року.

Окрім того, «Галсільліс» зобов’язали за півроку розробити механізми проведення регулярної картографічної зйомки лісів. Це дозволить оперативно моніторити стан комунальних лісів та реагувати на незаконне втручання в них.

Нагадаємо, Петро Пешко з 2012 року був генеральним директором ОКСГП «Галсільліс». Також від Блоку Петра Порошенка був кандидатом в депутати до Львівської облради. У 2014 році він задекларував три земельні ділянки площею понад 22 тис кв.м та три авто.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.