Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Четвер, 29 вересня 2016, 11:35543

Львівські депутати першочергово розглянуть питання учасників АТО

Сьогодні на сесії Львівської міськради учасники АТО змусили депутатів розглянути питання щодо виділення землі та перервати сесію.

За словами учасника АТО Сергія Дячишина, землі на вул. Під Голоском зарезервована за учасниками АТО, однак вони її так і не отримали. Також за два тижні, з того часу, коли під стінами мерії встановили намет та триває безстрокова акція протесту проти бездіяльності львівської мерії, до активістів депутати вийшли лише два рази.

"Доки не вирішете це питання, ми будемо стояти та блокувати сесію", – заявив Сергій Дячишин.

Натомість активіст ГО "Розвиток громади" Роман Височанський під час виступу на сесії наголосив, що учасникам АТО виділили землі для індивідуального будівництво за межами міста, між Рясне та районом Білогорща, однак землі належать до сільськогосподарських земель у розпорядженні Держгеокадастру Львівщини, а ухвалою пропонується передати їх громаді Львова.

"Де в проекті міськради на реалізацію прав учасників АТО та сімей загиблих вказується, що землі перейдуть учасникам АТО? Лише те, що у власність міста, немає гарантії для учасників АТО, що вони таки отримають цю землю", – наголосив Роман Височанський.

Відтак, сектратар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву у сесії під час якої депутати та активісти мають доопрацювати цю ухвалу.

Нагадаємо, ще 15 вересня під стінами Львівської міськради учасники АТО розклали намет та розпочали безстроковуакцію протесту, вимагаючи від міського голови Львова Андрія Садового надати бійцям та сім'ям загиблих у зоні АТО передбачені для них квартири та земельні ділянки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.