Новини

Економіка

В. Гройсман

В. Гройсман

Гройсман відкрив під Львовом ще один завод Fujikura

П'ятниця, 30 вересня 2016, 15:44

Через успішність першого заводу інвестори відкрили поруч іще один філіал. 

Про це повідомив кореспондент Варіантів із місця події.

Сьогодні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття ще одного заводу електрообладнання і автозапчастин компанії "Fujikura Automotive Еurope".

"Інвестиції в такі установи спрямовані на розвиток національної економіки, на створення нових робочих місць, забезпечення наших громадян гідною заробітною платою. Я твердо переконаний, що кількість таких інвестицій з кожним роком тільки збільшуватиметься, адже від успіху інвестицій залежить успіх нашої держави", – розповів Володимир Гройсман.

За його словами, цьогоріч розмір іноземних інвестицій в Україну склав кілька мільярдів доларів. Проте всі кошти були спрямовані на підтримку банківської системи. 

"Нам потрібно стимулювати нашу промисловість і завойовувати нові ринки. Тому пріоритетом Уряду є створення механізмів для залучення та супроводження інвестицій", – додав Володимир Гройсман.

Як зазначив віце-президент компанії Fujikura Automotive Еurope Хорхе Гарсія, на даний момент на заводі працює 1300 людей, а до кінця наступного року керівництво планує збільшити штат до 3000 працівників.

"Причиною відкриття другого заводу,в першу чергу, є успішність першого. Ми знайшли на Львівщині хороших фахівців та професіоналів своє справи. Тому я вважаю, що рішення розвивати свою компанію саме тут, було правильним", – наголосив Хорхе Гарсія.

Нагадаємо, офіційне відкриття заводу Fujikura відбулося 14 квітня за участю Президента України Петра Порошенка. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.