Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

мікропроекти

мікропроекти

Понеділок, 3 жовтня 2016, 14:38581

На обласний конкурс мікропроектів Львівщина виділила 54 мільйони

Наразі з бюджету області уже виділено 34 млн грн на проекти.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як наголосив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради Іван Собко, на реалізацію Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році передбачено 54 мільйони гривень.

Наразі з обласного бюджету скеровано субвенцію у 34  млн грн, що становить 65% від загальної суми.

За його словами, із загальної кількості 686 мікропроектів уже завершено 237, на 438 об’єктах ще тривають роботи. 4 мікропроекти вилучені з числа переможців та не фінсуватимуться з обласного бюджету, оскільки двоє з них отримали субвенцію з держбюджету, а решта – ремонт приміщень Крисовицької загальноосвітньої школи у Мостиському районі та ремонт даху у Народному домі села Шпиколоси Сокальського району – не проводитимуть.

За кошти, які мали бути виділені на ці 4 проекти, здійснять капітальний ремонт Народних домів у селах Мала Горожанна (Миколаївський район), Зарічне (Жидачівський район), Пониковиця (Бродівський район), Хоробрів та Бояничі (Сокальський район), а також проведуть реконструкцію фельдшерсько-акушерського пункту у селі Городиславичі (Пустомитівський район) та ремонт ФАПу у селі Лагодів Бродівського району.

Окрім того, відремонтують приміщення Сарнівської ЗОШ та зроблять ремонт системи опалення у Порічанському дошкільному закладі, що у Яворівському районі.

Нагадаємо, дізнатися інформацію про переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік можна на інтерактивній карті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: