Новини

Економіка

утримання житла

утримання житла

За серпень на Львівщині збільшилася заборгованість за утримання житла

Середа, 5 жовтня 2016, 11:56

Станом на 1 вересня заборгованість населення за утримання будинків становила 75,7 млн грн, що на 1,2 млн грн більше, ніж минулого місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

На кінець серпня заборгованість населення за газопостачання (включаючи борги попередніх періодів) становила 278,5 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 75,7 млн грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 66,4 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 35,8 млн грн, за вивезення побутових відходів – 5,1 млн грн.

Крім того, у січні-серпні цього року за електроенергію було сплачено 492 млн грн, а заборгованість на кінець серпня становила 30,6 млн грн.

Термін заборгованості за вивезення сміття становив 3,5 місяця, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 2,3 місяця, за централізоване водопостачання, водовідведення – 1,7 місяця, за централізоване опалення, гаряче водопостачання – 1,5 місяця.

Зазначимо, середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного мешканця у серпні цього року, порівняно з серпнем 2015 року, збільшились на 6% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) становили 471,5 грн.

Загалом, впродовж січня-серпня мешканцями області було сплачено за житлово-комунальні послуги 1916,7 млн грн (57,9% нарахованих за цей період сум). 

Нагадаємо, станом на 1 серпня заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 66,2 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.