Новини

Соціум

Польща

Польща

ua.112.ua

У жовтні запрацювала нова система реєстрації документів на візи до Польщі

Четвер, 6 жовтня 2016, 10:39

Система стартувала з 3 жовтня цього року, однак поки що діятиме лише у Києві.

Як повідомляє Посольство Республіки Польща в Україні, з 3 жовтня почала діяти нова система реєстрації на подачу візових документів до Польщі.

Відтак, тепер той, хто хоче отримати польську візу, повинен звернутися із закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку та здійснити переодплату для себе або ж для чотирьох найближчих членів родини. Під час передоплати в банку заявник отримує унікальний код PTN, який впродовж наступної доби активується через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбувається автоматично.

Під час передоплати заявник також вибирає який тип візи хоче отримати і повідомляє про дійсний номер телефону. За цим номером згодом телефонуватиме оператор аби підтвердити дату і час подачі документів на візу до Польщі.

Заявник може погодитись на запропоновану оператором дату і час або зареєструватись на інший день. Оскільки система зв'язку з оператором буде автоматичною, дзвінки надходитимуть лише після оплати відповідних послуг у банку. Заявники, які оплатили рахунок відповідно до попередніх умов, як і раніше матимуть можливість зареєструватись online через сall сenter.

Також відтепер заявники більше не будуть змушені дзвонити в сall сenter чи реєструватися через веб-сайт після здійснення передоплати. Це скоротить весь процес подачі документів на польську візу.

Наразі спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у ППВА в Києві. Якщо нововведення визнають актуальним, то нову систему запровадять у візових центрах та консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.