Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ігор Зварич

Ігор Зварич

Понеділок, 14 листопада 2016, 15:331380

Суддя Зварич прагне повернутися до складу вертепу

21 листопада об 11.30 у Львівському окружному адміністративному суді  розглядатимуть справу за позовом екс-судді Ігоря Зварича щодо поновлення його на посаді.

Про це повідомило Гал-інфо.

Інформація про призначене судове засідання розміщена на сайті Львівського окружного адміністративного суду (номер справи 2а-475/09/1370). 

Екс-суддя Ігор Зварич позивається до Верховної Ради України. Суть позову – визнання незаконною (недійсною) та скасування постанови, поновлення на посаді судді та відшкодування моральної шкоди.

Справу розглядатиме колегія суддів: Сакалош О.М., Кравців О.Р., Кедик М.В.

Як йдеться в ухвалі Львівського окружного адміністративного суду про прийняття адміністративної справи до провадження  від 27 жовтня 2016 року, на розгляд надійшла позовна заява Ігоря Зварича до Верховної Ради України , третя особа – Вища рада юстиції про визнання незаконною (недійсною) та скасування постанови, поновлення на посаді судді та відшкодування моральної шкоди.

Нагадаємо, що у грудні 2008 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти тогочасного голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігора Зварича за звинуваченням у хабарництві. Його підозрювали в одержанні хабара у сумі 100 тис. доларів.

1 липня 2015 року Постановою начальника Менської ВК-91 Ігорю Зваричу надано дозвіл на проживання разом з членами його сім'ї в смт. Макошине, де розташована колонія.

12 січня цього року Ігор Зварич, відомий як "суддя-колядник", вийшов на свободу і повернувся до Львова.  

У вересні 2011 року екс-голова Львівського апеляцийного суду Ігоря Зварича за одержання хабарів та інші злочини засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади судді та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за звинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року.

У ході обшуків у кабінетах і квартирах судді та його шести колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Зварич заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, за словами Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював

Ігор Зварич написав у в'язниці книги Mein Kampf in Ukraine, Суддя комуніст і Суддя націоналіст.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: