Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Міліція під міськрадою

Вівторок, 15 листопада 2016, 15:05

Прокуратура трясе кабінети Садового

Міліція під міськрадою

Генпрокуратура спільно з Нацполіцією розслідує факти зловживання службовими особами Львівської міськради.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Львівської міської ради, що призвели до збитків державі в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем).

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 мільйони гривень, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка цієї земельної ділянки складала 140 мільйонів, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах.

Наразі, на підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою пошуку оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі, проводяться слідчі дії – обшуки приміщення Львівської міської ради та офісних приміщень оцінювачів і суб’єкта господарювання, який придбав землю.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що 31 жовтня по справі загибелі на Грибовицькому сміттєзвалищі людей оголошено підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу директору Департаменту житлово-комунального господарства Львівської міськради Юрію Гольцю.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram