Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

7sport.com.ua

Прес-реліз,   П'ятниця, 18 листопада 2016, 09:11

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

Відкрите звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Ломаковича Віталія Афанасійовича – кінцевого бенефіціарного власника приватного підприємства "Шива"

Шановний Віталій Афанасійович!

Доводимо до Вашого відома наступне:

у разі погашення грошовими коштами заборгованості за кредитом приватного підприємства "Шива", який не сплачується починаючи з березня 2015 року, в сумі основного боргу за тілом кредиту, що складає 1 млн. 900 тис. доларів США, Банк невідкладно звільнить будівлю фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, з-під обтяження іпотекою, визнає борг погашеним та припинить існуючі з цього приводу судові спори. У такому випадку Банк готовий зробити публічну заяву в засобах масової інформації для доведення її до відома широких кіл громадськості;

Банк не має наміру набути у власність будівлю фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, а ініційовані Банком судові спори з приводу врегулювання заборгованості приватного підприємства "Шива" за кредитом спрямовані виключно на недопущення безконтрольного продажу предмету іпотеки, що спричинило б Банку збитки;

поширювана окремими особами інформація про небажання Банку отримати погашення заборгованості приватного підприємства "Шива" за кредитом грошовими коштами та про наявність у Банку та/або його керівників наміру "нажитися" на перепродажі будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, є надуманою та не відповідає справжнім цілям і намірам Банку.

Довідкова інформація:

Фізкультурно-оздоровчий комплекс з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, будівля якого перебуває в іпотеці Банку в забезпечення кредиту приватного підприємства "Шива", на сьогодні успішно працює. У зазначеній будівлі здійснюють свою діяльність орендарі під торговими марками "Спортлайф", "Фуршет" та багато дрібних компаній.

Приватне підприємство "Шива" не сплачує Банку кредит з березня 2015 року по сьогодні, хоча протягом зазначеного часу підприємство отримує доходи від здачі будівлі в оренду. З грудня 2015 року приватне підприємство "Шива" перебуває  в процесі банкрутства, далі не сплачує Банку кредит, а основними його кредиторами, крім Банку, є інші підприємства, кінцевим бенефіціарним власником яких є Ломакович Віталій Афанасійович.

Правління ПАТ "ВіЕс Банк"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.