Новини


Польська культура
Як писати про екологію в нових медіа
Ні корупції
РІА Україна
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

7sport.com.ua

Звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Віталія Ломаковича

П'ятниця, 18 листопада 2016, 09:11, Прес-реліз

Відкрите звернення ПАТ "ВіЕс Банк" до Ломаковича Віталія Афанасійовича – кінцевого бенефіціарного власника приватного підприємства "Шива"

Шановний Віталій Афанасійович!

Доводимо до Вашого відома наступне:

у разі погашення грошовими коштами заборгованості за кредитом приватного підприємства "Шива", який не сплачується починаючи з березня 2015 року, в сумі основного боргу за тілом кредиту, що складає 1 млн. 900 тис. доларів США, Банк невідкладно звільнить будівлю фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, з-під обтяження іпотекою, визнає борг погашеним та припинить існуючі з цього приводу судові спори. У такому випадку Банк готовий зробити публічну заяву в засобах масової інформації для доведення її до відома широких кіл громадськості;

Банк не має наміру набути у власність будівлю фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, а ініційовані Банком судові спори з приводу врегулювання заборгованості приватного підприємства "Шива" за кредитом спрямовані виключно на недопущення безконтрольного продажу предмету іпотеки, що спричинило б Банку збитки;

поширювана окремими особами інформація про небажання Банку отримати погашення заборгованості приватного підприємства "Шива" за кредитом грошовими коштами та про наявність у Банку та/або його керівників наміру "нажитися" на перепродажі будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, є надуманою та не відповідає справжнім цілям і намірам Банку.

Довідкова інформація:

Фізкультурно-оздоровчий комплекс з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, будівля якого перебуває в іпотеці Банку в забезпечення кредиту приватного підприємства "Шива", на сьогодні успішно працює. У зазначеній будівлі здійснюють свою діяльність орендарі під торговими марками "Спортлайф", "Фуршет" та багато дрібних компаній.

Приватне підприємство "Шива" не сплачує Банку кредит з березня 2015 року по сьогодні, хоча протягом зазначеного часу підприємство отримує доходи від здачі будівлі в оренду. З грудня 2015 року приватне підприємство "Шива" перебуває  в процесі банкрутства, далі не сплачує Банку кредит, а основними його кредиторами, крім Банку, є інші підприємства, кінцевим бенефіціарним власником яких є Ломакович Віталій Афанасійович.

Правління ПАТ "ВіЕс Банк"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.