Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

Понеділок, 21 листопада 2016, 12:161069

Ганущин вірить у свою облрадівську долю до кінця каденції

Голова Львівської обласної ради бачить себе у облраді до кінця її сьомої каденції та спростував чутки щодо можливості обійняти посаду голови ЛОДА.

Про це він заявив сьогодні на звіті по року діяьності на посаді голови облради.

"Я вірю у місцеве самоврядування, в територіальну реформу і в те, що треба допрацьовувати всю каденцію. Я думаю, що Олег Михайлович на свому місці. Ніхто його так просто з Львівщини не відішле і не віддасть.
Тому всі ці чутки, що виникають при кожній кадровій ротації, пов'язаній з вакантною посадою голови ОДА (Миколаїв, Одеса), – це просто чутки і нічого більше. При чому, підозрюю, що їх "підігрівають" інші бажаючі, які хочуть цю посаду посісти. Ось і все. Це нормальне явище у політиці. Саме так його треба сприймати," – пояснив Олександр Ганущин.

"Що стосується мене особисто, то я свій шлях обрав тоді, коли 19 листопада було прийнто відповідне рішення. Я на цьому шляху залишаюсь до кінця каденції, сподіваюсь мене у цьому депутати підтримають", – додав голова облради.

 Нагадаємо, Олександра Ганущина обрали головою  Львівської облради VII скликання минулого року. Він пройшов у раду від Блоку Петра Порошенка.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: