Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Депутати кличуть Садового на звіт щодо львівського сміття

Понеділок, 21 листопада 2016, 17:51

Депутати Львівської міськради вимагають також на найближчому пленарному засіданні прозвітувати директора ЛКП "Львівспецкомунтранс" щодо діяльності підприємтсва.

Сьогодні таке рішення прийняла депутатська комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради. 

Як зазначив голова комісії Ігор Телішевський, директор ЛКП Тарас Стефанишин не приходить на засідання комісії незважаючи на запрошення комісії.

Також депутати хочуть заслухати офіційний звіт мера Львова Андрія Садового про витрачені кошти (близько ста мільйонів гривень) на вивіз сміття з міста.

"Ми чули багато різних заяв, навіть те, що фірми давали 5% "відкату" за вивіз сміття. Невідомо куди його возили, скільки возили, скільки списали, хто заробив на цьому", – наголосив Ігор Телішевський.

Комісія запропонувала також Андрію Садовому доповісти на пленарному засіданні про виділення 10 га землі під сміттєсортувальну лінію у промзоні поблизу мікрорайону Рясне-2.

Нагадаємо, що минулого тижня начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич заявив, що міськрада не надала документів екоiнспекторам на сортування сміття у Рясне-2

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.