Новини

Політика

Ірина Гримак

Ірина Гримак

Вівторок, 13 грудня 2016, 12:18670

Інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині обиратиме Гримак

Комісію з вибору інвесторів для будівництва сміттєпереробного заводу у Львівській області очолила заступник Синютки Ірина Гримак.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки від 7 грудня 2016 року.

"Затвердити конкурсну комісію з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації твердих побутових відходів у Львівській області та затвердити її склад", – йдеться у розпорядженні.

Відтак, головою конкурсної комісії з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації твердих побутових відходів стала заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. Її заступником обрали заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, а секретарем комісії –начальника управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ОДА Тараса Зозулю.

Також до складу комісії увійшли: голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради Андрій Білоус, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, еколог міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" Алла Войціховська, доцент кафедри екологічної та інженерної геології і гідрології  Львівського національного університету ім. І. Франка Василь Дяків, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, директор ДП "Львівдіпрокомунбуд" Олег Хаврона, тощо.

Конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині було оголошено ще 10 грудня. 

Нагадаємо, що 10 листопада Олег Синютка представив інформацію про три земельні ділянки, які облдержадміністрація обрала для будівництва майбутнього комплексу із переробки побутових відходів.

Йдеться про ділянки:

- 12,8 га на території Державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», що в Яворівському районі;

15 га на території Державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», але у Миколаївському районі області (Новий Розділ);

- 3 га поблизу села Брониця Дрогобицького району, де зараз знаходиться діюче сміттєзвалище.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: