Новини

Соціум

ялинки

ялинки

Для мешканців Львівщини заготували 14 тисяч ялинок

Середа, 14 грудня 2016, 15:12

Лісгоспи області продаватимуть ялинки від 55 до 250 гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, на ялинкову кампанію 2016 – 2017 років лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ заготували 14,5 тис новорічних ялинок.

"Середня ціна лісових красунь заввишки 1 – 3 м становитиме від 55 до 250 грн. На сайтах лісогосподарських підприємств можна дізнатися про ціну на ялинку в залежності від породи та висоти деревця", – наголосив Анатолій Дейнека.

Продаватимуть ялинки із дворів лісництв, лісгоспів, а також на ринках районного та місцевого значення. Кожна ялинка маркуватиметься біркою або самоклеючою стрічкою із штрих-кодом, які мають інформацію про місце заготівлі. Власне це і є підтвердженням законності її реалізації.

Зазначимо, для охорони хвойних насаджень, перевірки законності придбання і перевезення новорічних ялинок працюватимуть мобільні рейдові групи з працівників державної лісової охорони, держекоінспекції та поліції.

Львівське ОУЛМГ попереджає, що за кожну незаконно зрубану новорічну ялинку стягується штраф від 85 до 170 грн та нараховується шкода, завдана природному середовищу, від 355 грн і більше.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.